reklama

Rozgrzali się na krotoszyńskim rynku i wyruszyli. Kolejna edycja "Spaceru dla serca" [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: Weronika Woźniak

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościPo pandemicznej przerwie, dzisiaj o godz. 10:00, ponownie z krotoszyńskiego rynku wyruszył "Spacer dla serca".
reklama

Ostatni marsz odbył się w 2019 roku. Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie "Pomóżmy sobie". 

Przed startem została przeprowadzona rozgrzewka. Każdy z uczestników marszu otrzymał pamiątkową plakietkę. W tym roku trasa przebiegała ulicą Koźmińską i Promenadą w kierunku Błoni. Stamtąd ulicami Wiśniową i Glinki na teren Rodzinnego Ogrodu Działkowego „ZGODA”. 

Tam wszyscy mieli okazję wysłuchać prelekcji kardiologa - prof. dr hab. med. Macieja Lesiaka, który mówił m.in. o czynnikach ryzyka chorób układu krążenia i sposobach zapobiegania tym schorzeniom.

Dla każdego przygotowany był poczęstunek i gorący napój. Uczestnicy mogli również skorzystać z porady kardiologicznej, zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi, a także poznać zasady udzielania pierwszej pomocy.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo