Ostatni marsz odbył się w 2019 roku. Organizatorem przedsięwzięcia jest stowarzyszenie "Pomóżmy sobie".
Przed startem została przeprowadzona rozgrzewka. Każdy z uczestników marszu otrzymał pamiątkową plakietkę. W tym roku trasa przebiegała ulicą Koźmińską i Promenadą w kierunku Błoni. Stamtąd ulicami Wiśniową i Glinki na teren Rodzinnego Ogrodu Działkowego „ZGODA”.
Tam wszyscy mieli okazję wysłuchać prelekcji kardiologa - prof. dr hab. med. Macieja Lesiaka, który mówił m.in. o czynnikach ryzyka chorób układu krążenia i sposobach zapobiegania tym schorzeniom.
Dla każdego przygotowany był poczęstunek i gorący napój. Uczestnicy mogli również skorzystać z porady kardiologicznej, zmierzyć sobie ciśnienie i poziom cukru we krwi, a także poznać zasady udzielania pierwszej pomocy.
Komentarze (0)