Reklama

Sulmierzyce. Radny nie lubi z rana

Opublikowano:
Autor:

Sulmierzyce. Radny nie lubi z rana - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Spotkania z rana nie mają aprobaty wszystkich rajców z Sulmierzyc. Co nie spodobało się szefowi rady miejskiej.

 

- Doszły do mnie słuchy, że niektórym ciężko przychodzi dopasowanie się do wyznaczanych godzin posiedzeń komisji – zaczął Adam Orzeszyński, szef rady w mieście. I zaraz wyłuszczył kolegom i koleżankom, że spotkania mogą zaczynać się nawet o 9.00 rano. Zaś za tak wczesne – razem z kura pianiem wstawanie – i za pełnienie mandatu również w godzinach pracy zawodowej - jest rekompensata – dieta. - Jeżeli ktoś postanowił być radnym, to zdecydował się także na wszelkie konsekwencje z tym związane – zauważył szef rady. Ale napotkał opór. - To nie znaczy, że będziemy tutaj notorycznie stawiać się na komisjach o godz. 8.00 czy 9.00 – oburzał się Rafał Ozga, szef komisji rewizyjnej. 

Poinformowany, że właśnie tak było w poprzednich kadencjach, nie dawał za wygraną. - To co, lepiej kreować politykę tego miasta w dwóch czy w piętnastu, bo niektórzy nie przyjdą – rzucił w stronę kolegów. Czym niektórych zadziwił. - Adam (przewodniczący rady – przyp. red.) już powiedział, że dieta jest rekompensatą za utracone zarobki – przypomniał Krzysztof Pauliński. Zaś Roman Szczesnowski powiedział krótko, ale dosadnie. - Terminy i godziny posiedzeń komisji i sesji wyznacza przewodniczący. Koniec. I kropka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE