Reklama

Sala biesiadna w Raciborowie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gmina Krotoszyn otrzymała dotację na budowę obiektu rekreacyjno - wypoczynkowego w Raciborowie, który ma być miejscem spotkań i wypoczynku dla mieszkańców. Wiemy co będzie zrobione.

Władze gminy podpisały właśnie umowę z Krzysztofem Grabowskim - Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego, na realizację projektu: : „Budowa obiektu w Raciborowie w celu wykorzystania jako niekomercyjnej infrastruktury rekreacyjnej i kulturalnej”. Gmina Krotoszyn otrzymała na ten cel 119.653,00 zł dotacji z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.  

Wniosek złożyła Grupa "Okno Południowej Wielkopolski"

Wniosek dotacyjny został przygotowany przez Miasto i Gminę Krotoszyn, za pośrednictwem Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Okno Południowej Wielkopolski" w Krotoszynie. Pieniądze, które gmina otrzymała na realizację projektu pochodzą z  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”. 

Co pobudują w Raciborowie

Dotacja pozyskana z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przeznaczona zostanie na budowę  obiektu, który stanowić będzie miejsce spotkań i rekreacji dla mieszkańców wsi. Powstanie sala biesiadna o powierzchni około 52 m2 i przyległego do niej zaplecza oraz toalety. W ramach zadania wybudowane zostanie także przyłącze wody, przyłącze energetyczne oraz zbiornik bezodpływowy na ścieki bytowe. Ponadto w ramach inwestycji wykonane zostanie utwardzenie wokół budynku z kostki brukowej

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy