Reklama

Wyki. Wybudowali rekreacyjny taras [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Wyki. Wybudowali rekreacyjny taras [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W Wykach (gm. Rozdrażew) wykonano taras rekreacyjny i wymieniono nawierzchnię przy sali wiejskiej.

W ramach projektu pn. „Wykonanie tarasu rekreacyjnego i wymiana nawierzchni przy świetlicy wiejskiej czyli miejsce nie tylko na wybryki w miejscowości Wyki” za budynkiem świetlicy powstał taras z kostki brukowej, o powierzchni 46m². Nad tarasem powstało zadaszenie z konstrukcji drewnianej pokrytej blachodachówką.

 

Przy sali wiejskiej w Wykach wymieniono również krawężniki i ułożono nawierzchnię z kostki brukowej o powierzchni 159m² . Postawiono również dwie ławki parkowe i kosz na śmieci.

 

 

Pracami brukarskimi zajmowała się firma PROiEKO  Sp.z o.o. z Konarzewa, a prace ciesielskie wykonała firma Tartak Dawid Szulc Usługi ciesielsko-dekarskie z Sulmierzyc.

 

Mieszkańcy Wyk, w czynie społecznym, sami wykonali prace ziemne – rozebrali starą nawierzchnię betonową i izolację fundamentów obiektu oraz zagospodarowali teren po wykonaniu prac budowlanych.

 

Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wielkopolska  Odnowa Wsi 2013-2020”. Całkowity koszt projektu wyniósł 83.163,17zł, w tym dotacja budżetu województwa wielkopolskiego 22.748,00zł. Wkład własny mieszkańców sołectwa Wyki stanowił równowartość 17.175,94zł, a pozostałe koszty w kwocie 43.239,23zł pokryte zostały z budżetu gminy Rozdrażew.

 

Zdjęcia: UG Rozdrażew

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE