Reklama

Wolenice. Wyremontowano świetlicę wiejską [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Wolenice. Wyremontowano świetlicę wiejską [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Świetlica wiejska w Wolenicach (gm. Rozdrażew) została wyremontowana.

Remont sali wiejskiej w Wolenicach kosztował niemal 55 tys. zł. 24,450 zł pochodziło z budżetu województwa wielkopolskiego, w ramach programu „Wielkopolska Odnowa Wsi 2013-2020”. 22.036,01 zł dołożono z budżetu gminy Rozdrażew, a wkład własny mieszkańców sołectwa Wolenice wyceniono na 8.500 zł.

 

W ramach remontu świetlicy wiejskiej w Wolenicach w sali położono płytki podłogowe, płytki ścienne, pomalowano ściany i sufit oraz założono wentylację. Dodatkowo doprowadzono instalację elektryczną i sanitarną w celu podłączenia aneksu kuchennego. Zamontowano zestaw mebli kuchennych, odnowiono stoły i pomalowano korytarz przed salą.

Prace remontowe w świetlicy wiejskiej w Wolenicach wykonywała firma Dekarstwo Murarstwo Inne Usługi Budowlane Roman Hajdysz z Wyszek.

 

Sami mieszkańcy Wolenic w czynie społecznym odnowili krzesła i stoły, a także uporządkowali teren przylegającego do świetlicy parku, wycinając krzewy i zarośla.

 

 

Gdy wszystkie prace zostały zakończone – wójt Mariusz Dymarski i sołtyska Wolenic Beata Machowska przecięli symboliczną wstęgę.

 

Zdjęcia: UG Rozdrażew.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE