Reklama

Walentynka z Krotoszynem! Weź udział w konkursie

Opublikowano:
Autor:

Walentynka z Krotoszynem! Weź udział w konkursie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z okazji zbliżających się walentynek władze Krotoszyna ogłosiły konkurs, w którym do wygrania są bony o wartości 50 zł do kawiarni lub restauracji oraz gminne upominki.

Z okazji zbliżających się walentynek władze Krotoszyna ogłosiły konkurs, w którym do wygrania są bony o wartości 50 zł do kawiarni lub restauracji oraz gminne upominki. 

"Walentynka z Krotoszynem" to organizowany już po raz piąty konkurs fotograficzny. Zasady są proste - wystarczy wysłać zdjęcie utrwalające chwile z życia mieszkańców gminy Krotoszyna na tle miejsca w gminie. - 

Już wkrótce walentynki. Imieniny św. Walentego traktujemy często jako dzień spotkań i okazję do obdarowywania się upominkami.

- Może to będzie ulica, przy której mieszkamy, szkoła, zabytkowy budynek, trasa spacerowa, ulubiona ławka w parku… Prosimy o przesyłanie konkursowych zdjęć "pary walentynkowej", czyli mieszkańca lub kilku mieszkańców naszej gminy na tle znanego fragmentu miasta lub fragmentu miejscowości z naszej gminy. Mile widziane są hasła zapraszające do poznawania miasta i okolicy - wskazują organizatorzy konkursu. 

Każdy z uczestników konkursu otrzyma upominki miejskie, a dla trzech autorów najciekawszych fotografii  przewidziano  bony wartości 50 złotych, do zrealizowania w jednej z lokalnych kawiarni czy restauracji.

 

Zdjęcia można przesyłać do 12 lutego na is@um.krotoszyn.pl (wpisując temat "Walentynka z Krotoszynem" 2019)

lub

Urząd Miejski w Krotoszynie

"Walentynka z Krotoszynem" 2019

ul. Kołłątaja 7

63-700 Krotoszyn

Zdjęcia można też dostarczyć osobiście pod ww. adres: Wydział Promocji, I piętro, pokój 47.

 

Uroczyste ogłoszenie wyników odbędzie się 14.lutego o godzinie 14.00 w Urzędzie Miejskim w Krotoszynie, ul. Kołłątaja 7, sala nr 40. 

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie urzędu miejskiego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE