reklama

Urodziny najstarszego mieszkańca gm. Koźmin Wlkp.

Opublikowano:
Autor:

Urodziny najstarszego mieszkańca gm. Koźmin Wlkp. - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościNajstarszy mieszkaniec miasta i gminy Koźmin Wlkp. skończył 102 lata.
reklama

Sylwester Aleksandrzak jest najstarszym mieszkańcem miasta i gminy Koźmin Wlkp. Wczoraj skończył dokładnie 102 lata. 

Z tej okazji Sylwestra Aleksandrzaka odwiedził Maciej Bratborski, burmistrz Koźmina Wlkp. Włodarz gminy złożył dostojnemu jubilatowi życzenia szczęścia i radości każdego dnia oraz wręczył mu bukiet róż. 

Czego Wy życzylibyście 102-letniemu panu Sylwestrowi? Składajcie życzenia w komentarzach!

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo