Służby ratunkowe zostały poinformowane o zdarzeniu, do którego doszło na ulicy Krotoszyńskiej w Sulmierzycach. Zderzyły się tam dwa pojazdy - samochód ciężarowy i bus.
Na miejscu ustalono, że 40-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, kierując samochodem ciężarowym marki Iveco nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Mercedes Sprinter, którym kierował 50-letni mężczyzna - relacjonuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.
Na szczęście w zderzeniu nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia - kierowca ciężarówki - został ukarany mandatem karnym.
Komentarze (0)