Reklama

Reklama

Sulmierzyce. Wznowione zostają zajęcia w domu kultury

Opublikowano: czw, 4 cze 2020 11:19
Autor:

Sulmierzyce. Wznowione zostają zajęcia w domu kultury - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonowanie SDK i zajęć odbywać się jednak będzie w okrojonym zakresie i przy zachowaniu reżimy sanitarnego.

Reklama

Sulmierzycki Dom Kultury nadal jednak pozostaje zamknięty dla petentów. Wszelkie sprawy należy załatwiać telefonicznie (62 722 32 59), bądź poprzez adres e-mail ([email protected]).

Z początkiem czerwca powracają za to zajęcia indywidualne z zakresu gry na instrumencie dętym i pianinie oraz próby zespołu „Lorem. Możliwe jest także prowadzenie prób Koła Śpiewaczego „Cecylia” oraz orkiestry dętej. Tu jednak wprowadzone zostają pewne obostrzenia, a mianowicie zajęcia mogą się odbywać jedynie w grupach kameralnych/sekcjach, przy zachowaniu dystansu przestrzennego (1 osoba na 10 m2, tj. w sali muzycznej maks. ilość osób to 5, a w sali widowiskowej to 20 osób). Ponadto w trosce o uczestników zajęć i pracowników wejście do SDK możliwe będzie tylko w maseczkach ochronnych i rękawiczkach.

Dyrygenci i instruktorzy są o wszelkich wytycznych poinformowani. Oczywiście podczas prób chórzyści zapewne nie będą korzystać z maseczek a część instrumentalistów z orkiestry, dodatkowo także z rękawiczek. Szczegóły udziału w zajęciach chóru, orkiestry i zajęć indywidualnych przekazywać będą oczywiście dyrygenci zespołów i instruktorzy – wskazuje Edyta Jachimowska, dyrektor Sulmierzyckiego Domu Kultury.

 


Czytaj także:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.