14 sie / Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana

Krotoszyn. Szpital otrzymał w darze videolaryngoskop

Autor: alf 03 cze 17:09
Przekazała go w ramach walki z koronawirusem, jedna z krotoszyńskich firm.

Sprzęt w postaci wysokiej klasy videolaryngoskopu wraz z 50 łyżkami do intubacji, ufundowany został przez spółkę „Max-Pol” z Krotoszyna. Ten trafi na Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w krotoszyńskim szpitalu.

Cieszymy się z tego, że nasz Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii wzbogacił się o sprzęt takiej jakości. Dotychczas posiadaliśmy videolaryngoskop, ale ten jest urządzeniem znacznie wyższej klasy. Dzięki niemu poprawi się jakość pomocy osobom będącym w bezpośrednim stanie zagrożenia zdrowia i życia. Dziękujemy firmie „Max-Pol” za tak cenny dar – mówi Krzysztof Kurowski, dyrektor SP ZOZ w Krotoszynie.

W imieniu firmy „Max-Pol”, dary na ręce szefa krotoszyńskiej lecznicy Krzysztofa Kurowskiego, przekazał prezes przedsiębiorstwa Andrzej Czajka.

Korzystając z okazji dziękuję wszystkim naszym darczyńcom, firmom lokalnym jak i działającym na rynku ogólnopolskim, różnego rodzaju fundacjom, grupom darczyńców czy osobom indywidualnym. Ogrom pomocy i wsparcia, zarówno w postaci darowizn rzeczowych, jak i finansowych jest naprawdę wielki. Taka reakcja na trudną sytuację, w jakiej znalazł się szpital przerosła nasze oczekiwania. Na szczęście teraz powracamy już do stabilnego funkcjonowania. Sukcesywnie dziękujemy i dziękować będziemy nadal naszym darczyńcom na stronie internetowej Szpitala. Planujemy również indywidualne przekazywanie naszych podziękowań w formie okolicznych dyplomów dla naszych darczyńców – wyjaśnia szef krotoszyńskiej lecznicy.


Czytaj również:

Ostatnie komentarze