Reklama

Sulmierzyce. Szukają rąk do pracy

Opublikowano:
Autor:

Sulmierzyce. Szukają rąk do pracy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Posiadasz wykształcenie informatyczne a jednocześnie nieobce jest ci pozyskiwanie środków z różnorodnych projektów? Śmiało możesz tu wystartować.

Poszukiwanie chętnego, który w sulmierzyckim magistracie zająłby się obsługą informatyczną a dodatkowo pozyskiwaniem środków zewnętrznych zarówno z puli krajowej, jak i unijnej trwa. Rozpisany w marcu br. pierwszy nabór zakończył się fiaskiem. Dokumenty aplikacyjne ze strony osób chętnych, chcących objąć powyższą posadę, nie zasypały biurka w sekretariacie urzędu. Ostatecznie zgłosiła się tylko jednak osoba, ale ów śmiałek się nie nadał.

 

Był to młody człowiek, aktualnie studiujący. Jego wiedza z zakresu informatyki, niestety nie przekonała nas do tego, aby podjąć z nim współpracę. Podobnie rzecz się miała w przypadku kwestii związanych z pozyskiwaniem środków zewnętrznych dla miasta. Wiadomo, że każdy musi gdzieś pracę zacząć, by móc zdobywać doświadczenie zawodowe, ale tutaj nasze oczekiwania były zdecydowanie większe aniżeli możliwości osoby, która o to stanowisko się ubiegała – wyjaśniał w maju br. Dariusz Dębicki, włodarz Grodu Sulimira.

 

Od kandydata oczekuje się m. in. posiadania wykształcenia wyższego informatycznego, znajomości języka angielskiego w stopniu zapewniającym umiejętność czytania dokumentacji informatycznej i technicznej, umiejętności administrowania serwerami oraz sieciami opartymi na serwerach a także znajomości zasad zabezpieczeń infrastruktury informatycznej i baz danych.

 

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zamkniętych kopertach z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu zamieszkania i numeru telefonu kontaktowego z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko do spraw pozyskiwania funduszy, informatyk” w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 września 2020 roku, do godz. 15.00, w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach, ul. Rynek 11, 63-750 Sulmierzyce lub przesłać na adres siedziby Urzędu Miejskiego w Sulmierzycach (decyduje data wpływu do Urzędu).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE