Reklama

Sulmierzyce. Miasto sprzedaje teren przy Krotoszyńskiej. Co tam powstanie?

Opublikowano:
Autor:

Sulmierzyce. Miasto sprzedaje teren przy Krotoszyńskiej. Co tam powstanie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pod młotek pójdzie niespełna 1.5 ha nieruchomość przy Krotoszyńskiej w Sulmierzycach. Teren zostanie sprzedany pod działalność gospodarczą.

Rządzący w Grodzie Sulimira za kilka tygodni planują wystawić na sprzedaż nieruchomość przy ul. Krotoszyńskiej, składającą się z dwóch działek rolnych, należących do miasta. Powierzchnia terenu to niecałe 1.5 ha. Są już chętni zainteresowani jego pozyskaniem.

 

Mieszkaniec Sulmierzyc złożył już wniosek o zakup terenu. Z kolei druga z osób, mieszkanka Krotoszyna, złożyła zapytanie czy jest możliwość doprowadzenia do tej nieruchomości sieci kanalizacyjnej i wodociągowej. Myślę, że w momencie, kiedy otrzyma informację, że taka możliwość jest, również złoży wniosek o zakup tych działek bądź po prostu przystąpi do przetargu – wyjaśnia Dariusz Dębicki, burmistrz Sulmierzyc.

 

Nieoficjalnie mówi się, że przedsiębiorca z Sulmierzyc na Krotoszyńską chciałby przenieść swoją działalność usługową, którą obecnie prowadzi w centrum miasta. Z kolei krotoszynianka chciałaby uruchomić w tej okolicy działalność handlową. Natomiast przetarg na sprzedaż terenu ma zostać rozpisany zaraz po wykonaniu jego wyceny.

 

Myślę, że po 20 września będzie ona już wykonana i na przełomie września oraz października zostanie ogłoszony przetarg na sprzedaż tej ziemi – zapowiadał włodarz Sulmierzyc.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE