Do pożaru doszło wczoraj wieczorem. W Rogożewie, w gminie Jutrosin stodoła stanęła w ogniu. Do walki z żywiołem wysłano strażaków z powiatu rawickiego i z gminy Kobylin. Warunki były ciężkie, obiekt częściowo uległ zawaleniu. W środku znajdowały się baloty słomy.
Więcej na temat pożaru przeczytasz na portalu www.rawicz24.pl
Komentarze (0)