reklama

Strażacy z gminy Kobylin walczyli z pożarem w sąsiednim powiecie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Strażacy z gminy Kobylin walczyli z pożarem w sąsiednim powiecie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
galerię
32
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościStrażacy z gminy Kobylin zostali zadysponowani do pomocy w walce z pożarem stodoły, do którego doszło w Rogożewie w gminie Jutrosin.
reklama

Do pożaru doszło wczoraj wieczorem. W Rogożewie, w gminie Jutrosin stodoła stanęła w ogniu. Do walki z żywiołem wysłano strażaków z powiatu rawickiego i z gminy Kobylin. Warunki były ciężkie, obiekt częściowo uległ zawaleniu. W środku znajdowały się baloty słomy. 

Więcej na temat pożaru przeczytasz na portalu www.rawicz24.pl

reklama
WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo