Reklama

Sprawdź, gdzie jutro po raz 27. zagra WOŚP !

Opublikowano:
Autor:

Sprawdź, gdzie jutro po raz 27. zagra WOŚP !  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wyposażenie specjalistycznych oddziałów dziecięcych – to cel tegorocznej zbiórki

Wyposażenie specjalistycznych oddziałów dziecięcych – to cel tegorocznej zbiórki podczas grania z Jurkiem Owsiakiem.Braki dotyczą tych najnowocześniejszych, a zarazem najdroższych urządzeń, na których zakup nie zawsze stać samorządy – wyjaśnia Lidia Niedźwiedzka-Owsiak, członek zarządu i dyrektor ds. medycznych WOŚP. Dlatego w niedzielę - 13 stycznia w orkiestrze zagrać powinien każdy. I każdy będzie mógł wrzucić choć grosik do puszki, bo wolontariusze będą kwestować na ulicach naszych miast i wsi.

W Krotoszynie finał WOŚP odbędzie się w budynku Krotoszyńskiego Ośrodka Kultury, gdzie odbędą się m.in. koncerty oraz kwesta. Początek o godz. 16:00, a o 19:30 zacznie się tradycyjna licytacja.

w sobotę - o godzinie 16.00 rozpoczął się 24-godzinny maraton pływacki na „Wodniku”. Imprezę organizuje UKS Delfin. Gośćmi są Otylia Jędrzejczak i Olivier Janiak. Wystarczy wskoczyć do wody i przepłynąć chociaż kilka metrów. W czasie maratonu zbierane są pieniądze do orkiestrowej puszki. W niedzielę dalsza część kwesty, koncerty w KOK, licytacja gadżetów i światełko do nieba o 20.00.

W Koźminie Wlkp. w niedzielę o 11.00 z parku wyruszy bieg „Policz się z cukrzycą”. Popołudniu o godz. 15. strażacy na placu przy komendzie policji (Stęszewskiego) zaprezentują pokaz ratownictwa. Po nim od 15.45 w kinie podziwiać będzie można lokalnych artystów. I tak aż do 19.00 gdy rozpocznie się licytacja gadżetów. Po światełku do nieba dalsza część koncertów. Wystąpią „Tandeta Blues Band” i „Dead Air”.

W Zdunach granie zacznie się o 15.00 na rynku, gdzie zaprezentują się dzieci. W trakcie będą prowadzone licytacje na rzecz WOŚP. Przedsiębiorcy będą serwować rozgrzewającą grochówkę, a strażacy rozpalą ognisko.

W Sulmierzycach w domu kultury już od 18.00 będzie można posłuchać orkiestry dętej i podziwiać występy lokalnych artystów, a przy okazji sypnąć kasą do puszek lub wylicytować upominki. Będzie też smaczny poczęstunek i atrakcje dla dzieci.

W Kobylinie orkiestra Owsiaka zagra od godz. 15.00, w sali przy ul. Krotoszyńskiej 12 a impreza zacznie się od pokazu Stihl. Zaś na godz. 15:30 zaplanowano początek atrakcji muzycznych i koncertów. O godz. 20:00 odbędzie się pokaz ratownictwa w wykonaniu OSP w Kobylinie, a OSP Smolice zaprasza już tradycyjnie na kolejkę ekstremalną i grochówkę. Z kolei tzw. światełko do nieba wypełni grupa The Darkness..

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE