Reklama

Reklama

Rozdrażew. Poszukują chętnych na asystentów osób niepełnosprawnych

Opublikowano: sob, 20 cze 2020 21:05
Autor:

Rozdrażew. Poszukują chętnych na asystentów osób niepełnosprawnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz pomóc? Nie jest ci obojętny los osób wymagających wsparcia? Zgłoś się do miejscowego ośrodka pomocy społecznej.

Reklama

Od kandydatów wymaga się dyplomu potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji w zawodzie asystenta osoby niepełnosprawnej lub przynajmniej średniego wykształcenia i co najmniej rocznego, udokumentowanego doświadczenia w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym.

Do zadań asystenta należeć będzie m. in. pomoc w wyjściu, powrocie oraz/lub dojazdach w wybrane przez uczestnika miejsce (np. dom, praca, placówki oświatowe i szkoleniowe, świątynie, placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne), na rehabilitację i zajęcia terapeutyczne czy korzystaniu z dóbr kultury (tj. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy itp.).

Usługi asystenta osoby niepełnosprawnej będą świadczone w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie.

Oferty wraz z dokumentami poświadczającymi posiadane uprawnienia należy składać w Ośrodku Pomocy Społecznej w Rozdrażewie ul. Rynek 1 osobiście lub za pośrednictwem poczty w terminie do dnia 26 czerwca 2020r.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.