Reklama

Rozdrażew. Postawić kropkę nad pewnością siebie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Rozdrażew. Postawić kropkę nad pewnością siebie [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wrzesień to czas, kiedy obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki, a więc święto kreatywności.

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które obchodzone jest od 2008 roku. Jego celem jest stwarzanie i kreowanie okazji do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

 

Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedział historie małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki.

 

Międzynarodowy Dzień Kropki, a więc jedno z bardziej popularnych świąt związanych z kreatywnością, przypadające na 15 września, świętowano także w Przedszkolu Publicznym w Rozdrażewie. Tego dnia przedszkolaki brały udział w ciekawych zabawach, które pomogły im poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić. Maluchy poznały oczywiście także małą Vashti bohaterkę książki ,,Kropka", która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce, uwierzyła w swoje możliwości.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE