Reklama

Powiat krotoszyński. Ratownicy SiR dostarczają przyłbice do potrzebujących

Opublikowano: sob, 18 kwi 2020 19:28
Autor:

Powiat krotoszyński. Ratownicy SiR dostarczają przyłbice do potrzebujących - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Grupa Poszukiwawczo – Ratownicza „Szukamy i Ratujemy” z Ostrowa Wlkp., nie tylko prowadzi poszukiwania osób zaginionych, ale także wspiera służby i instytucje w walce z epidemią koronawirusa.

 

Dziś ratownicy „Szukamy i Ratujemy” z Ostrowa Wlkp. przyjechali na teren powiatu krotoszyńskiego, by dostarczyć służbom walczącym z COVID-19 lub instytucjom najbardziej narażonym na zakażenie przyłbice ochronne.

160 sztuk przyłbic wykonanych przez „Mistrzowie dla Szpitali”, koźmińską firmę Naglak oraz Parex trafiły do szpitala w Krotoszynie, komendy policji w Krotoszynie oraz posterunków w Kobylinie i Zdunach, firmy medycznej TransMed i urzędów pocztowych w Kobylinie i Krotoszynie. Ratownicy SiR zawieźli przyłbice również do „Fundacji Głodnych Nakarmić” w Ostrowie Wlkp.

To jednak nie koniec pomocy.

- W poniedziałek kolejne sztuki trafią do Urzędu Pocztowego w Koźminie Wielkopolskim. Dziękujemy Wam za wskazanie miejsc, w których pomoc w postaci przyłbic jest potrzebna – wskazują ratownicy Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej „Szukamy i Ratujemy” z Ostrowa Wlkp.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE