reklama

Powiat krotoszyński. Policjanci złapali piratów drogowych

Opublikowano:
Autor:

Powiat krotoszyński. Policjanci złapali piratów drogowych - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościPolicjanci patrolujący drogi w powiecie krotoszyńskim zatrzymali dwóch piratów drogowych.
reklama

50-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp. pomylił Rozdrażew z torem wyścigowym. I pędził Audi w terenie zabudowanym aż 115 km/h. Na szczęście jego brawurową jazdę przerwali policjanci. 

50-letni mieszkaniec Ostrowa Wlkp. został ukarany mandatem karnym w kwocie 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi - informuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

To nie jedyny pirat drogowy zatrzymany wczoraj na terenie powiatu krotoszyńskiego. W Smoszewie (gm. Krotoszyn) 28-letni mieszkaniec Żagania kierujący samochodem marki Ford Transit jechał z prędkością 110 km/h. 

28-letni mieszkaniec Żagania został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 złotych oraz 10 punktami karnymi - wskazuje Piotr Szczepaniak. 

reklama

Kierującym zatrzymano również prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo