Reklama

Nowa Wieś: VI Bieg Uliczny [Duuuużo zdjęć]

Opublikowano:
Autor:

Nowa Wieś: VI Bieg Uliczny [Duuuużo zdjęć] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Blisko 80 uczestników wzięło udział w szóstej edycji Biegu Ulicznego "Z sercem i pasją po zdrowie" w Nowej Wsi.

 

 

Najmłodszymi uczestnikami biegu były jak co roku przedszkolaki, które ścigały się na boisku szkolnym. Uczniowie podstawówki, młodzież oraz dorośli biegli natomiast ulicami Nowej Wsi na dystansach od 300 metrów, poprzez 600, 1.000 aż do biegu głównego, który jest rozgrywany na dystansie 2 km. 

 

Zawodnicy, którzy zajmowali w poszczególnych kategoriach miejsca na podium otrzymali dyplomy, medale oraz upominki rzeczowe. Ale podczas tej cyklicznej imprezy nie wynik sportowy jest ważny, a sam udział. Bo jak sama nazwa wskazuje - bieg w Nowej Wsi promuje zdrowy tryb życia i mobilizuje do ruchu na świeżym powietrzu.  Organizatorem wydarzenia  jest Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi. A w zapewnieniu bezpieczeństwa jak co roku pomagają druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej, a upominki funduje Urząd Gminy w Rozdrażewie.

 

Patronem medialnym Biegu Ulicznego " Z Sercem i pasją po zdrowie" jest tradycyjnie "Gazeta Krotoszyńska" oraz portal krotoszynska.pl

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE