Reklama

Kuklinów. Od maluch do straszaka, każdy pamięta o Dniu Przedszkolaka [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Kuklinów. Od maluch do straszaka, każdy pamięta o Dniu Przedszkolaka [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W przeddzień przypadającego 20 września Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, kuklinowskie maluchy obchodziły swoje święto.

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”, brzmi jedna z ulubionych przez przedszkolaki rymowanki. 

 

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, co roku przypada na 20 września. Ten został uchwalony przez Sejm w 2013 r. Jego szczególnym zadaniem jest podkreślanie wagi przedszkolnej edukacji w rozwoju dzieci, popularyzacja nowoczesnego wychowania przedszkolnego a także integrowanie przedszkoli z różnych regionów kraju oraz środowiska, osób czy instytucji, które mają wpływ na wizerunek i jakość ich funkcjonowania. Najmłodszym zaś dodatkowo dostarcza chwil do wspólnego świętowania, zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Wiele placówek specjalnie na tę okazję przygotowuje liczne atrakcje i tak organizuje dzień przedszkolakom, by te oddawały się wspólnej zabawie.

 

Nie inaczej było w przedszkolu w Kuklinowie, gdzie dzieciaki puszczały bańki mydlane oraz przy pomocy farb i pędzli, tworzyły na folii wspólnie dzieła artystyczne.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE