W Krotoszynie na skrzyżowaniu Kobylińskiej, Sienkiewicza i Piastowskiej doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych.
36-letnia mieszkanka powiatu milickiego, kierując samochodem marki SKODA, nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki KIA SPORTAGE - relacjonuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.
Kia Sportage, którą kierowała 63-letnia mieszkanka Krotoszyna w wyniku zderzenia uderzył w Volkswagena, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Sprawczyni - 36-letnia mieszkanka powiatu milickiego - została ukarana mandatem karnym w kwocie 1500 zł - mówi Piotr Szczepaniak.
Komentarze (0)