W Krotoszynie, na ulicy Pukackiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
54-letni mieszkaniec Krotoszyna kierujący samochodem marki Ford nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Volkswagen Polo, którym kierowała 83-letnia mieszkanka Koźmina Wielkopolskiego - relacjonuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.
Osoby biorące udział w kolizji były trzeźwe, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Sprawcę - 54-latka z Krotoszyna - ukarano mandatem w wysokości 1.500 zł.
Komentarze (0)