Reklama

Krotoszyn. Wybita szyba w biurze PiS. Policjanci prowadzą dochodzenie

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Wybita szyba w biurze PiS. Policjanci prowadzą dochodzenie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas protestów kobiet w Krotoszynie doszło do aktu wandalizmu związanego z wybiciem szyby w drzwiach biura Prawa i Sprawiedliwości na krotoszyńskim rynku. Policjanci prowadzą w tej sprawie dochodzenie.

Krotoszyńscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie aktu wandalizmu i uszkodzenia biura poselskiego Prawa i Sprawiedliwości na rynku w Krotoszynie.

W siedzibie krotoszyńskiego biura PiS najprawdopodobniej w czasie jednego z protestów kobiet została wybita szyba w drzwiach.

Zawiadomienie na policję w sprawie wybitej szyby złożył przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości.

 

Dzisiaj jest karton, jaja i powybijane witryny. Jutro benzyna i lincz? Nie ma zgody na kolejne fale zmasowanej nienawiści i usprawiedliwianie barbarzyństwa lub mylnie pojętego hedonistycznie miłosierdzia. Wychowanie ma się kończyć na relatywizacji zabijania dla komfortu lub wyboru? Nie wspomnę już, że zgromadzenia w dobie pandemii są zakazane tak jak i wszelakiego rodzaju demonstracje. Skrajna nieodpowiedzialność i beztroska – mówiła na łamach portalu krotoszynska.pl Karolina Zaborek-Kulawska, przedstawicielka PiS w Krotoszynie.

 

Policjanci z Krotoszyna prowadzą dochodzenie mające na celu ustalenie, kto wybił szybę w drzwiach biura Prawa i Sprawiedliwości na krotoszyńskim rynku.

 

Policja prowadzi czynności kierunku ustalenia sprawcy zniszczenia mienia. W tym przypadku to przestępstwo o którym mowa w artykule 288 kodeksu karnego – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.
 

Funkcjonariusze sprawdzają nagrania z protestów kobiet w Krotoszynie.

 

Analizowane są nagrania wideo. Zarówno te wykonane przez lokalne media, z monitoringu miejskiego, jak i nasze własne – mówi Piotr Szczepaniak.
 

Za zniszczenie mienia grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. W przypadku mniejszej wagi – sprawca podlega karze grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE