reklama

Krotoszyn. Wjechała samochodem w latarnię

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Wjechała samochodem w latarnię - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Wiadomości31-latka wjechała samochodem w latarnię. Sprawę wyjaśnia policja.
reklama

Do zdarzenia doszło na rondzie Fontenay le Comte przy ulicy Koźmińskiej w Krotoszynie. 

31-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki Citroen zjeżdżając z ronda uderzyła w latarnię - informuje Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego krotoszyńskiej policji. 

Z kobietą podróżowały dwie dziewczynki - w wieku 5 i 12 lat. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń. 31-latka była trzeźwa. 

Postępowanie prowadzi KPP Krotoszyn celem wyjaśnienia okoliczności zdarzenia - mówi Paulina Potarzycka. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo