70-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego kierujący Toyotą Yaris podczas manewru wyprzedzania uderzył w BMW.
Kierowca Toyoty Yaris podczas manewru wyprzedzania nie zachował ostrożności i najechał na BMW, którym kierował 18-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego - relacjonuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.
Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca - 70-letni mężczyzna - został ukarany mandatem w wysokości 1.250 zł.
Komentarze (0)