Na drodze wojewódzkiej nr 444, na trasie Krotoszyn - Sulmierzyce doszło do zdarzenia drogowego.
60-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.
Na szczęście kierująca pojazdem i jadąca z nią pasażerka nie odniosły żadnych obrażeń.
Sprawczyni została ukarana mandatem w wysokości 1.500 zł - mówi Piotr Szczepaniak.
Komentarze (0)