Punktualnie o godzinie 17:00 w całym kraju zawyły syreny alarmowe upamiętniające 79. rocznicę Powstania Warszawskiego.
W różnych miejscach w Polsce obywatele oddali honor tym, którzy w 1944 roku stanęli do walki z niemieckim okupantem. Hołd bohaterom wielkiego zrywu niepodległościowego oddali także funkcjonariusze Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Krotoszynie oraz druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Wspólnie o godzinie „W” dźwiękiem syren alarmowych oraz minutą ciszy upamiętnili męczeńską walkę Powstańców - mówi Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.
Komentarze (0)