Reklama

Krotoszyn. Skarbówka zmienia sposób bezpośredniej obsługi petenta

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Skarbówka zmienia sposób bezpośredniej obsługi petenta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W krotoszyńskim urzędzie skarbowym ma on obowiązywać od sierpnia br.

Mówiąc najprościej, żeby załatwić coś osobiście w urzędzie, od 3 sierpnia trzeba będzie się wcześniej umówić na wizytę w skarbówce.

 

Zmiany zostają wprowadzone w celu zapewnienia podatnikom jeszcze większego bezpieczeństwa oraz komfortu podczas załatwiania spraw – wyjaśnia Katarzyna Zatorska z Urzędu Skarbowego w Krotoszynie.

 

Pilotażowy „nowy model” obsługi petenta w urzędzie skarbowym od 20 lipca ruszy w czterech urzędach skarbowych na terenie Wielkopolski: w Koninie, Lesznie, Pile oraz Wrześni. Od 3 sierpnia uruchomiony zostanie w kolejnych urzędach. Wizytę rezerwować będzie można od 21 lipca.

Najprościej zrobić to przez Internet. Wystarczy wejść na www.wielkopolskie.kas.gov.pl i kliknąć w baner „Wizyta w urzędzie skarbowym – umów". Na wizytę można umówić się także telefonicznie (kontaktując się ze swoim urzędem skarbowym) lub osobiście podczas wizyty w urzędzie w punkcie rezerwacji wizyt.

 

Możliwość elektronicznej rezerwacji wizyty jest sprawdzonym rozwiązaniem już w wielu instytucjach. Teraz wprowadza je również administracja skarbowa. Wprowadzenie zasady, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługiwani są wyłącznie klienci umówieni, to większy komfort dla samych klientów, którzy z wyprzedzeniem będą mogli zaplanować załatwienie swoich spraw podatkowych. Ograniczenie liczby osób równocześnie przebywających w urzędzie, to również większe bezpieczeństwo podatników – przekonuje Katarzyna Zatorska.

.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE