72-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego jechała ulicą Kobylińską w Krotoszynie. W pewnym momencie z drogi podporządowanej wyjechał samochód marki BMW, który uderzył w kobietę.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkanka powiatu krotoszyńskiego kierująca pojazdem marki BMW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa jadącej drogą główną 72-letniej rowerzystce, mieszkance powiatu krotoszyńskiego - mówi Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego krotoszyńskiej policji.
72-latka została zabrana do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie okazały się poważne. Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe.
Sprawca zdarzenia - kobieta kierująca BMW - została ukarana mandatem karnym kredytowym w wysokości 1.500 zł - mówi Paulina Potarzycka.
Komentarze (0)