Wszystko zaczęło się od krótkiego programu artystycznego przegotowanego wspólnie przez wychowawczynie oraz przedszkolaki. Były więc śpiewy, tańce i wierszyki. Nie zabrakło także wspólnych tańców, drobnych upominków oraz słodkiego poczęstunku.
Poniżej wspólne woogie boogie przedszkolaków z babciami i dziadkami.