Reklama

Krotoszyn. PCPR organizuje szkolenia dla rodziców

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. PCPR organizuje szkolenia dla rodziców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bezpłatnie szkolenia organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie odbędą się w ramach projektu „Akademii Rodzica”.

Organizatorem warsztatów jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Krotoszynie, zaś szkolenia realizowane będą przez Spółdzielnię Socjalną „VIVO” z Koźmina Wlkp. Ich odbiorcami mogą być mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego, ostrowskiego, gostyńskiego, pleszewskiego, jarocińskiego oraz rawickiego. Miejscem spotkań będzie PCPR w Krotoszynie, przy ul. Floriańskiej 10 (tel. kontaktowy 62 722 88 91/92). Pod tym numerem telefonu prowadzone są także zapisy na szkolenia.

 

Pierwsze z nich, w ramach „Poradni Rodzinnej”, uruchomione zostało w lipcu i potrwa do listopada 2020r. Spotkania odbywają się w każdy wtorek, w godz. od 15.00 do 18.00. Z wsparcia mogą skorzystać m. in. rodziny w kryzysie i w sytuacji rozwodu. W ramach szkoleń prowadzone są także konsultacje psychologiczne oraz poradnictwo w zakresie zabezpieczenia praw małoletnich.

 

Kolejne warsztaty przeznaczone są dla młodych i przyszłych rodziców oraz kobiet w ciąży, których organizatorzy zapraszają na szkolenie w zakresie budowania i znaczenia więzi w rozwoju i prawidłowym funkcjonowaniu dziecka i rodziny oraz diety w życiu dziecka i dorosłego człowieka.

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE