Reklama

Krotoszyn. Odkryli lokal z nielegalnymi automatami do gier [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Odkryli lokal z nielegalnymi automatami do gier [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej odkryli w Krotoszynie lokal, w którym znajdowały się nielegalne automaty do gier.

Funkcjonariusze KAS z Kalisza w czasie kontroli lokalu w Krotoszynie zajęli 3 nielegalne automaty do gier hazardowych. Podobne kontrole miały miejsce także w Kole i Słupcy.

Podczas kontroli lokali w Kole, Słupcy i Krotoszynie funkcjonariusze KAS z Kalisza zajęli 9 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Dwa z kontrolowanych lokali były już doskonale znane funkcjonariuszom z wcześniejszych działań, natomiast trzeci to „debiutant" na lokalnym rynku nielegalnego hazardu - wskazuje Małgorzata Spychała-Szuszczyńska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

 

Nielegalne automaty do gier hazardowych trafiły do magazynu Wielkopolskiego Urzędu Celno – Skarbowego.

 

Tylko w tym roku funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Wielkopolski zatrzymali już niemal 500 nielegalnych automatów.

Uzależnienie od hazardu jest chorobą, której skutki dotykają nie tylko gracza, ale i jego najbliższe otoczenie. Zwalczanie nielegalnego hazardu ma, obok ekonomicznego, również kontekst społeczny. Dlatego też, oprócz eliminacji z rynku nielegalnych automatów do gier. równie ważne są działania edukacyjne Służby Celno-Skarbowej realizowane w ramach profilaktyki antyhazardowej – podkreśla Małgorzata Spychała-Szuszczyńska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Poznaniu.

 

Zdjęcia: Delegatura WUCS w Kaliszu

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE