Reklama

Krotoszyn. Nie sikaj! Carlos odetnie ci kule!

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Nie sikaj! Carlos odetnie ci kule! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściciele restauracji Bistro cafe&tapas mieszczącej się u zbiegu Rynku i ulicy Klasztornej w Krotoszynie mają dość ludzi, którzy załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne pod oknami ich lokalu.

Właściciele restauracji Bistro cafe&tapas mieszczącej się u zbiegu Rynku i ulicy Klasztornej w Krotoszynie mają dość ludzi, którzy załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne pod oknami ich lokalu. 

- Wbrew pozorom to nie starsi panowie przesiadujący na Rynku sikają w uliczce. To są matki z małymi dziećmi, młodzież, osoby korzystające wieczorami z ogródków piwnych - przyznaje Agnieszka Rembak Contreras. 

Mimo, że wielokrotnie zarówno ona jak i pracownicy restauracji zwracali uwagę ludziom załatwiającym swoje potrzeby fizjologiczne pod oknem lokalu - nie przynosiło to oczekiwanego skutku. 

- Zero wstydu, zero kultury. Pogoniłam kiedyś nastolatka, który sikał pod oknem. Przez pół rynku go goniłam. Była pani z małym dzieckiem, są młodzi ludzie, po których nikt by się nie spodziewał, że mogą się tak zachowywać. A jednak - przyznaje właścicielka Bistro cafe&tapas. 

Dlatego też razem z mężem Carlosem wpadła na pomysł wywieszenia w uliczce plakatów zakazujących sikania.

- Carlos znalazł wzór na hiszpańskiej stronie, grafik nam to przerobił, plakaty właśnie się drukują - mówi szefowa lokalu. 

Na ulicy Klasztornej powinny pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Grafika jest na tyle przejrzysta, że nie trzeba znać hiszpańskiego, by zrozumieć jej przekaz. Pod znakiem zakazującym oddawania moczu znajdują się jajka i nożyczki. A hiszpański tekst głosi: "Nie sikaj! Carlos odetnie Ci kule!".

Miejmy nadzieję, że strach przez ostrymi nożami szefa kuchni Bistro cafe&tapas sprawi, że skończy się oddawanie moczu na ulicy Klasztornej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE