Reklama

Krotoszyn. Mężczyzna zaczepiał pod szkołą chłopca. Proponował mu przejażdżkę na lody

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Mężczyzna zaczepiał pod szkołą chłopca. Proponował mu przejażdżkę na lody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 8-letni chłopiec wracający z zajęć w Szkole Podstawowej nr 7 na krotoszyńskich Parcelkach został zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę.

8-letni chłopiec wracający z zajęć w Szkole Podstawowej nr 7 na krotoszyńskich Parcelkach został zaczepiony przez nieznajomego mężczyznę. 

- Kierowca miał podjechać do niego białym busem i zachęcać chłopca, by wsiadł z nim do auta. Dziecko zachowało się bardzo dobrze, nie skorzystało z propozycji nieznajomego, uciekło i powiadomiło tatę o całym zajściu - mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Ojciec 8-latka natychmiast powiadomił o całej sytuacji krotoszyńską policję. 

- W tej chwili weryfikujemy to zgłoszenie i próbujemy ustalić tożsamość kierowcy busa. Nie mieliśmy do tej pory więcej zgłoszeń o tego typu sytuacjach - podkreśla Piotr Szczepaniak.

Rzecznik krotoszyńskiej policji apeluje również do rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 w Krotoszynie, by nie wpadali w panikę. 

- Do tej pory nie mieliśmy więcej zgłoszeń o tego typu sytuacjach, możliwe więc, że to jednorazowy incydent. Zawsze jednak warto przestrzec dzieci przed niewsiadaniem do aut nieznajomych i nieprzyjmowaniem od nich np. słodyczy - mówi Piotr Szczepaniak. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE