Reklama

Krotoszyn: Marzena Budnik powalczy o mandat poselski z piątego miejsca

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn: Marzena Budnik powalczy o mandat poselski z piątego miejsca - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Krotoszynianka otrzymała piąte miejsce na liście Koalicji Obywatelskiej w wyborach do sejmu z okręgu kalisko-leszczyńskiego

Krotoszynianka, Marzena Budnik powalczy w najbliższych wyborach parlamentarnych o mandat posłanki z list Koalicji Obywatelskiej. - Wierzymy, że Krotoszyn będzie miał ponownie parlamentarzystę – mówi Mariusz Witczak, lider list okręgu kalisko-leszczyńskiego.

 

Miejsce, które otrzymała krotoszynianka jest – jak mówią jej koledzy z PO - „mandatowe”. Marzena Budnik otrzymała w wyborach parlamentarnych piątą lokatę na listach w okręgu kalisko-leszczyńskim. Marzena Budnik jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku filologii rosyjskiej. Ukończyła także filologię niemiecką. Pracuje w Szkole Profesja. - Jeżeli chodzi o moje życie prywatne, to jestem osobą rozwiedzioną i w związku partnerskim. Bardzo lubię uprawiać sport rekreacyjnie – jazda na rowerze, na nartach, pływanie, intensywne spacery – mówi kandydatka. W Sejmie będzie chciala zajmować się kwestiami przedsiębiorczości oraz oświaty. - Pani Marzena jest osobą skromną. Ja tylko dodam, że jest laureatka tytułu „Kobieta Przedsiębiorcza”. Przy dzisiejszej deformie i chaosie zorganizowanym w szkole, osoba, która zna się na przedsiębiorczości i edukacji będzie bardzo cenna – reklamuje koleżankę Mariusz Witczak, poseł PO z okręgu kalisko-leszczyńskiego.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE