Reklama

Krotoszyn. Koronawirus w szkole na Parcelkach. Uczniowie trafili na kwarantannę

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Koronawirus w szkole na Parcelkach. Uczniowie trafili na kwarantannę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedna z nauczycielek Szkoły Podstawowej nr 7 w Krotoszynie zachorowała na koronawirusa.

Dodatni wynik testu na obecność koronawirusa nauczycielka z podstawki na krotoszyńskich Parcelkach otrzymała wczoraj.

 

13 września odnotowano jedno zakażenie SARS-CoV-2. Dotyczy ono nauczycielki Szkoły Podstawowej nr 7 w Krotoszynie. Jest ona objęta izolacją w warunkach domowych – mówi Natalia Snadna z oddziału nadzoru Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Krotoszynie.

Nauczycielka jest wychowawczynią jednej z klas integracyjnych w SP nr 7 w Krotoszynie. Dlatego też krotoszyński sanepid skierował na kwarantannę zarówno uczniów tej klasy jak i nauczyciela wspomagającego w tej klasie.

Zarówno uczniowie tej klasy jak i ich rodziny są w kwarantannie domowej. Reszta szkoły funkcjonuje normalnie. Dochodzenie epidemiologiczne w tej sprawie trwa – mówi Natalia Snadna.

Podobnie jak to miało miejsce w Szkole Podstawowej w Biadkach – pozostała część uczniów krotoszyńskiej „Siódemki” normalnie uczęszcza na zajęcia. Natomiast klasa objęta kwarantanną najprawdopodobniej będzie miała wprowadzoną naukę zdalną.

Obecnie dyrekcja szkoły nie złożyła jeszcze wniosku w kwestii zdalnego nauczania. Po złożeniu takiego wniosku Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny się do niego ustosunkuje – wskazuje Natalia Snadna z PSSE w Krotoszynie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE