Reklama

Krotoszyn. Jest nowa szefowa wydziału promocji

Opublikowano: 23 lutego 2021 13:01
Autor: Marta Popławska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mariola Koczorowska została nowym naczelnikiem wydziału promocji i współpracy w krotoszyńskim urzędzie, przejmując schedę po zmarłym Jacku Kępie.

Reklama

Jacek Kępa zmarł 30 grudnia 2020 roku w wieku 59 lat. 

Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła nie tylko władzami i pracownikami krotoszyńskiego urzędu, ale także wieloma mieszkańcami całego powiatu krotoszyńskiego. Jacek Kępa był bowiem postacią znaną w całym powiecie. Nie tylko dlatego, że szefował wydziałowi promocji krotoszyńskiego magistratu, ale również ze względu na swój dorobek zawodowy oraz współpracę z wieloma stowarzyszeniami, szkołami, przedsiębiorstwami i instytucjami. 

 

Drogi Przyjacielu! Odszedłeś tak nagle i niespodziewanie zostawiając tutaj ogromną część siebie, zostawiając bliskich, zostawiając wielu przyjaciół. Przez te 21 lat spędzonych w Urzędzie byłeś dla nas wszystkich wzorem, głosem rozsądku. Wiecznie uśmiechnięty, miły, serdeczny, ciepły, życzliwy, charyzmatyczny, z wysoką kulturą osobistą – takiego Cię zapamiętamy! - tymi słowami burmistrz Krotoszyna, Franciszek Marszałek żegnał Jacka Kępę. 

 

I choć dla wszystkich śmierć wieloletniego szefa promocji krotoszyńskiego magistratu była wstrząsem – trzeba było znaleźć kogoś, kto przejmie jego obowiązki. 

Władze Krotoszyna ogłosiły więc konkurs na nowego naczelnika wydziału promocji i współpracy w krotoszyńskim urzędzie. Chęć przejęcia schedy po Jacku Kępie wyraziły dwie osoby. Jednak tylko jedna kandydatka spełniała wymagania formalne. 

 

Nowym naczelnikiem wydziału promocji i współpracy w krotoszyńskim urzędzie została Mariola Koczorowska z Krotoszyna. 

 

Pani Mariola przedstawiła nam koncepcję pracy wydziału i wygląda ona bardzo dobrze. Liczę więc na to, że nasza współpraca będzie się bardzo dobrze układać – mówi Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna. 

Włodarz Krotoszyna podkreśla również, że Mariola Koczorowska spełnia wszystkie wymagania, zna dwa języki obce i spełnia wszystkie oczekiwania urzędu. 

Pani Mariola jest nauczycielką i zdaję sobie sprawę z tego, że dla osoby, która nie była związana z urzędem ta praca jest dużym wyzwaniem, ale to też możliwość samorealizacji i nowa siła w pracy wydziału. Pani Mariola jest germanistką, zna także język angielski, a to na pewno jest bardzo potrzebna wiedza na tym stanowisku – mówi burmistrz Krotoszyna. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 dni temu | ocena +6 / -0

    Krzysztof

    Czy oprócz przydatnej na tym stanowisku znajomości angielskiego posiada pani także przydatne w tej roli doświadczenie w w zarządzaniu zespołem ? Nie znalazłem w artykule wzmianki o tym. Bo o braku merytorycznego doświadczenia wspomniał sam pan burmistrz w tym artykule.

  • 5 dni temu | ocena +7 / -0

    Akurat

    Tak naprawdę nie było chętnych na tą pracę. Jedna osoba.