Reklama

Krotoszyn. Jesień uwieczniona w ich obiektywie

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Jesień uwieczniona w ich obiektywie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krotoszyński Hufiec Pracy przeprowadził hufcowy etap wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Jesień w obiektywie”, w którym wzięło udział kilkunastu młodych miłośników fotografii.

W sumie na hufcowy etap wojewódzkiego konkursu fotograficznego „Jesień w obiektywie”, zorganizowany przez Hufiec Pracy 15-2 w Krotoszynie, wpłynęło 20 prac. Celem konkursu była m.in. popularyzacja amatorskiej twórczości fotograficznej uczestników OHP, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodzieży, zachęcanie uczestników OHP do prezentowania swoich umiejętności twórczych i zachęcenie do obcowania z naturą.

W sumie jury konkursowe wybrało trzy najlepsze prezentacje oraz wyróżniło dwie prace. Ta bezkonkurencyjna jest autorstwa Natalii Pląskowskiej, uczennicy klasy 3 Szkoły Branżowej I Stopnia w Zdunach. Praca Natalii zdaniem komisji najlepiej spełniała kryteria konkursowe. Drugie miejsce zajęła Klaudia Przewoźna, uczennica klasy 3 Branżowej Szkoły I Stopnia w Zdunach. Komisja zdecydowała także o wyróżnieniu prac Natalii Stefańskiej z klasy II Branżowej Szkoły I Stopnia „Fachowiec” i Amelii Nowackiej z klasy 1 Szkoły Branżowej I Stopnia w Kobylinie. Nagrody dla laureatów konkursu ufundowała WWK OHP w Poznaniu. Natomiast nagroda dla osoby wyróżnionej została pozyskana od sponsora.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE