Reklama

Krotoszyn. Franciszek Marszałek namawia mieszkańców, by wywiesili flagę!

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Franciszek Marszałek namawia mieszkańców, by wywiesili flagę! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Burmistrz Krotoszyna Franciszek Marszałek i przewodnicząca rady miejskiej w Krotoszynie Anna Sikora namawiają mieszkańców, by – w ramach wsparcia Polski w Unii Europejskiej – wywiesili flagę.

Jesteś za Unią Europejską? Wywieś flagę – apeluje Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna.

 

Podkreśla, że dzięki środkom z Unii Europejskiej w gminie Krotoszyn udało się wykonać wiele inwestycji.

 

Materialne korzyści z członkostwa widzimy na każdym kroku i w całej Polsce, i w Krotoszynie. Pieniądze unijne pozyskane przez naszą gminę to prawie jeden dodatkowy roczny budżet – wskazuje Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna.

 

Włodarz Krotoszyna zwraca też uwagę, na ponad 30-letnią współpracę gminy Krotoszyn z innymi europejskimi miastami i gminami -  Brummen (Holandia),   Mejszagoła (Litwa).  Fontenay le Comte (Francja), Dierdorf (Niemcy) i  Fonyód (Wegry). 

 

 

Od ponad trzydziestu lat współpracujemy z europejskimi gminami i miastami w Holandii, na Litwie, we Francji, w Niemczech i na Węgrzech. Jesteśmy tam traktowani jak przyjaciele i jak przyjaciół traktujemy gości z tych krajów. Dzięki takim relacjom nie powróci okrutna przeszłość europejskich i światowych wojen. W pokoju będziemy żyć my, nasze dzieci i wnuki – apeluje Franciszek Marszałek.

 

I – wspólnie z Anną Sikorą, przewodniczącą rady miejskiej w Krotoszynie – zachęca mieszkańców Krotoszyna, by wywiesili flagę jako symbol poparcia Polski w Unii Europejskiej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE