Dziś na ulicy Zdunowskiej, w pobliżu skrzyżowania z ulicą Langiewicza, ciężarówka wjechała w słup energetyczny, który przewrócił się na drogę.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego kierując pojazdem ciężarowym marki Mercedes nie dostosował prędkości do warunków ruchu i uderzył w przydrożny słup energetyczny - mówi Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego krotoszyńskiej policji.
31-latek był trzeźwy. W wyniku kolizji nikt nie odniósł żadnych obrażeń.
Mężczyznę ukarano mandatem karnym kredytowym w wysokości 200 zł - mówi policjantka.
Komentarze (0)