Reklama

Krotoszyn. Biegacze KS Krotosz ponownie na trasie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Biegacze KS Krotosz ponownie na trasie [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Silna 14-osobowa ekipa krotoszyńskich biegaczy wystartowała w zawodach nad Jeziorem Łękno.

Po edycji zimowej i letniej, przyszedł czas na poznanie przez krotoszyńskich biegaczy malowniczych terenów Leśnictwa Łękno jesienią. Rywalizacji w zawodach nad Jeziorem Łękno odbywała się na pętli o długości 10,5 km. Uczestnicy ćwierćmaratonu pokonywali ją jednokrotnie, zaś biegacze półmaratonu, dwukrotnie. W sumie wystartowało blisko 200 zawodników.

Najszybciej dystans 10,5 km, z czasem 39:48 ukończył Mateusz Skalski z Rehabalance Team. Z kolei pierwszym zawodnikiem, który przekroczył metę półmaratonu był Witold Felendziak z Gostynia (czas 1:25:13).Długo czekaliśmy na ten czas, by wspólnie w większym gronie wyruszyć na kolejną biegową przygodę, cieszyć się z biegu i reprezentowania naszego klubu – przyznają zawodnicy KS Krotosz.Większość krotoszyńskich biegaczy wybrała trasę półmaratonu. Piąte miejsce na dystansie 21.1 km w kategorii open uzyskał Karol Olejniczak (1:29:19), zaś pozostali uczestnicy uplasowali się na miejscach: Piotr Grzempowski (9 miejsce), Sergiusz Sójka (11 miejsce), Krzysztof Kasprzak (18 miejsce), Karol Mroczkowski (19 miejsce), Czesław Sienkiewicz (25 miejsce), Rafał Sójka (33 miejsce), Jacek Ratajski (39 miejsce) Łukasz Zając (54 miejsce) oraz Bogumiła Tanaś (62 miejsce). Z kolei wyniki krotoszyńskich biegaczy na 10,5 km rysują się następująco - Jan Jaruzel (35 miejsce), Piotr Tyczyński (69 miejsce), Joanna Olejniczak (76 miejsce) oraz Walery Maćkowiak (88 miejsce).

 

Miniony weekend to nie tylko zawody w Łęknie, ale również pierwsze miejsce na podium w swojej kat. wiekowej Tomasza Owczarka, który wystartował Wiszeńskiej (za)Dyszce oraz półmaraton na Ślężańskim Festiwalu Biegowym, gdzie biegł Szymon Szyrner.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE