reklama

Koźmin Wlkp. Zderzenie dwóch samochodów osobowych

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Zderzenie dwóch samochodów osobowych - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościW Koźminie Wielkopolskim, na ulicy Poznańskiej, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych - Skody i Mercedesa.
reklama

Policjanci ustalili, że 79-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego kierując samochodem marki Skoda uderzył w Mercedesa, którym kierowała 39-letnia kobieta. 

Mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego kierujący samochodem marki Skoda nieprawidłowo wykonał manewer cofania i zderzył się z samochodem marki Mercedes - relacjonuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. 

Sprawca - 79-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego - został ukarany mandatem w wysokości 1.050 zł - mówi Piotr Szczepaniak. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo