Do zdarzenia doszło na ulicy Wiatrolika w Koźminie Wlkp. Samochód osobowy uderzył w słup znajdujący się przy budynku.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Renault w wyniku zaśnięcia straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w przydrożny słup - relacjonuje Paulina Potarzycka, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskiej policji.
38-latka była trzeźwa. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Została ukarana mandatem w wysokości 1.200 zł.
Po zakończeniu działań przez policję strażacy z OSP Koźmin Wlkp. uprzątnęli z jezdni pozostałości po kolizji.
Komentarze (0)