reklama

Koźmin Wlkp. Zasnęła za kierownicą i uderzyła w słup [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. Zasnęła za kierownicą i uderzyła w słup [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Autor: dh Mariusz Błaszczyk
Zobacz
galerię
4
zdjęć

reklama
Udostępnij na:
Facebook
Wiadomości38-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego kierująca samochodem marki Renault zasnęła za kierownicą, zjechała z drogi i uderzyła w słup.
reklama

Do zdarzenia doszło na ulicy Wiatrolika w Koźminie Wlkp. Samochód osobowy uderzył w słup znajdujący się przy budynku. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 38-letnia kobieta kierująca pojazdem marki Renault w wyniku zaśnięcia straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w przydrożny słup - relacjonuje Paulina Potarzycka, zastępca rzecznika prasowego krotoszyńskiej policji. 

38-latka była trzeźwa. Na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Została ukarana mandatem w wysokości 1.200 zł. 

Po zakończeniu działań przez policję strażacy z OSP Koźmin Wlkp. uprzątnęli z jezdni pozostałości po kolizji. 

WRÓĆ DO ARTYKUŁU
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo