Reklama

Koźmin Wlkp. W najbliższą niedzielę ponownie poleje się krew

Opublikowano:
Autor:

Koźmin Wlkp. W najbliższą niedzielę ponownie poleje się krew - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 13 września w Klubie Seniora w Koźminie Wlkp., rusza 24. akcja poboru krwi. Podobnie jak w czerwcu będzie ona przebiegała w reżimie sanitarnym.

Podczas czerwcowej 23. akcji poboru krwi zorganizowanej przez koźmińskich krwiodawców w miejscowym Klubie Seniora, życiodajną tkankę oddało 97 osób. Co dało niemal 44 litry pozyskanej krwi.

Organizatorzy XXIV akcji poboru krwi liczą, że teraz frekwencja również dopisze.

 

Już za niespełna dwa tygodnie, w niedzielę, 13 września zapraszam wszystkich zdrowych i chcących podzielić się cząstka siebie do koźmińskiego Klubu Seniora. Jak podczas czerwcowej akcji nad bezpieczeństwem Dawców w obecnie trwającej pandemii oprócz organizatorów będą czuwali Druhowie z OSP Koźmin Wielkopolski oraz Harcerze z koźmińskiego Hufca. Aby zapewnić bezpieczną przestrzeń i odległości będą rozstawione namioty, w których dawcy będą mogli bezpiecznie wypełniać ankiety – zwraca uwagę Wiesław Głuszek, szef koźmińskich krwiodawców.

 

Rejestracja krwiodawców będzie trwała od godz. 9.30 do 13.30. Żeby jednak w dobie epidemii koronawirusa wszystko odbywało się sprawnie i bezpiecznie, osoby chętne do wzięcia udziału w akcji proszone są o kontakt telefoniczny 608 648 531 celem uzgodnienia wstępnej godziny przybycia i rejestracji.

 

Podobnie jak podczas czerwcowej akcji dla bezpieczeństwa swojego zdrowia i innych zakrywamy nos i usta maseczkami lub przyłbicami. Rękawiczki jednorazowe i dezynfekcję rąk oraz pomiar temperatury zabezpiecza RCKiK w Kaliszu – przypomina Wiesław Głuszek.

 

Patronat medialny nad akcja objęła „Gazeta Krotoszyńska”.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE