Krotoszyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Krotoszyńskiej w Koźminie Wielkopolskim. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a następnie jedno auto wjechało w budynek.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że 57-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego kierując samochodem marki Volvo nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego ją pojazdu i uderzyła w tył pojazdu marki Renault, którym kierował 39-letni mieszkaniec powiatu jarocińskiego - relacjonuje Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego krotoszyńskiej policji.
Następnie pojazd kierowany przez 57-latkę wjechał w budynek przy ulicy Krotoszyńskiej.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1.100 zł - mówi Paulina Potarzycka.
Komentarze (0)