1 września obchodziliśmy 84. rocznicę wybuchu II Wojny Światej. Z tej okazji delegacje koźmińskiego samorządu, placówek oświatowych i organizacji społecznych uczciły ten dzień. Kultywowano pamięć bohaterów poległych i pomordowanych za wolność Ojczyzny.
O godz. 12.00 zawyła strażacka syrena, przy Pomniku Wolności zapalono znicze i złożono symboliczne wiązanki kwiatów - wskazują władze Koźmina Wlkp.
Komentarze (0)