Służby ratunkowe zostały poinformowane o kolizji, do której doszło na ulicy Krotoszyńskiej w Koźminie Wielkopolskim. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Koźmin Wielkopolski oraz patrol policji.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford 31-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył pojazdu marki Audi, którym kierował 35-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego - relacjonuje Paulina Potarzycka, zastępca oficera prasowego krotoszyńskiej policji.
W wyniku tego zderzenia Audi zostało popchnięte i uderzyło w pojazd marki Kia, którym kierowała 47-letnia mieszkanka powiatu krotoszyńskiego.
Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, nie odnieśli obrażeń. Sprawca - kierowca pojazdu marki Ford - został ukarany mandatem - mówi Paulina Potarzycka.
Działający na miejscu strażacy z OSP Koźmin Wlkp. kierowali ruchem w czasie działań policji, rozłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach, usunęli samochody z jezdni i zajęli się pozostałościami pokolizyjnymi.
Komentarze (0)