Reklama

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „W moim domu nic się nie marnuje”. Do wygrania duże pieniądze

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „W moim domu nic się nie marnuje”. Do wygrania duże pieniądze - Zdjęcie główne

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich „W moim domu nic się nie marnuje”. Do wygrania duże pieniądze | foto Adobe Stock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 9.500 zł za pierwsze miejsce, 6.500 zł za drugie, a 3.000 zł za trzecie mogą wygrać Koła Gospodyń Wiejskich wygrać w konkursie „W moim domu nic się nie marnuje”.

Reklama

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich. Ministerstwo Klimatu i Środowiska zaprasza członkinie Kół Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie „W moim domu nic się nie marnuje”. Został on zorganizowany w ramach kampanii „Nasz Klimat”. 

Głównym celem konkursu jest popularyzacja proekologicznych zachowań w gospodarstwie domowym.

Konkurs dla KGW "W moim domu nic się nie marnuje". Co trzeba zrobić?

Trzeba przygotować pracę konkursową - w formie opisu ekopraktyki (działania, które wywierają pozytywny wpływ na klimat), którą warto wdrożyć w domu, by na przykład zaoszczędzić wodę, zużywać mniej prądu czy nie marnować jedzenia.  

W zgłoszeniu, prócz opisu ekopraktyki, powinna znaleźć się informacja - jakie przynosi rezultaty i dlaczego warto ją wdrożyć. 

KGW zainteresowane udziałem w konkursie, powinny do 22 lipca wysłać prace pocztą elektroniczną na adres: [email protected] albo listem poleconym - Content Communication Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Gdańska 47/49, 97-729 Łódź z dopiskiem „Konkurs Kół Gospodyń Wiejskich”.

Na zwycięzców konkursu "W moim domu nic się nie marnuje" czekają nagrody pieniężne

Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne - aż 9.500 zł za pierwsze miejsce, 6.500 zł za drugie i 3.000 zł za trzecie.

Ogłoszenie wyników ma nastąpić w pierwszej dekadzie sierpnia. Wygrane pieniądze KGW będą mogły przeznaczyć na inicjatywy promujące postawy proekologicznych na terenie swojej gminy.

Ponadto, nagrodzone prace laureatów oraz wyróżnione zgłoszenia zostaną umieszczone w e-booku "Domowy Poradnik Ekonawyków", który zostanie opublikowany m.in. na stronie kampanii "Nasz Klimat”. 

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu można znaleźć na stronie ministerstwa klimatu - TUTAJ.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy