Reklama

Konkurs ARiMR dla KGW z Wielkopolski

Opublikowano:
Autor:

Konkurs ARiMR dla KGW z Wielkopolski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest to regionalny etap ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Agencję. Zadaniem uczestników jest nakręcenie krótkiego filmu.

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 3 do 5 min.) obrazującego sposoby wykorzystania przez dane Koło Gospodyń Wiejskich otrzymanej z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa pomocy finansowej.

 

Celem konkursu jest spopularyzowanie aktywnej działalności Kół Gospodyń Wiejskich na rzecz lokalnych społeczności wiejskich; promocja wsparcia dla KGW z budżetu państwa i efektów udzielanej pomocy finansowej, zachęcenie do tworzenia nowych organizacji i rejestracji ich w Krajowym Rejestrze KGW – wskazują organizatorzy konkursu.

 

Termin nadsyłania kończy się 15 listopada 2020 r. O zachowaniu terminu decyduje data nadania zgłoszenia (tj. filmu konkursowego oraz formularza wraz z załącznikami) na skrzynkę poczty elektronicznej organizatora: wielkopolski@arimr.gov.pl. W temacie maila należy podać: Konkurs KGW.

 

Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 23.11.2020 r. Praca konkursowa zwycięzcy konkursu wojewódzkiego, przechodzi do etapu ogólnopolskiego, który wyłoni trzech laureatów. Ogłoszenie wyników w etapie ogólnopolskim nastąpi do dnia 4 grudnia 2020 r.

 

Patronat nad konkursem objął Tomasz Nowakowski Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE