Reklama

Kobylin. Osiągnięcia uczniów w krotoszyńskim Hufcu Pracy

Opublikowano:
Autor:

Kobylin. Osiągnięcia uczniów w krotoszyńskim Hufcu Pracy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mirosław Sikora, wiceburmistrz Kobylina i Katarzyna Jackowska, dyrektor Branżowej Szkoły I stopnia w Kobylinie spotkali się z przedstawicielami krotoszyńskiego Hufca Pracy – Zbigniewem Kurzawą i Agnieszką Kwiatkiewicz.

Od lat Branżowa Szkoła I Stopnia w Kobylinie współpracuje z Hufcem Pracy w Krotoszynie.

 

Obie placówki z ogromem życzliwości  wzajemnie wspierają się w obszarze wychowania i kształtowania wiedzy oraz umiejętności zawodowych, artystycznych czy informatycznych młodych ludzi. Krotoszyński Hufiec angażuje uczniów do udziału w bogatej ofercie konkursów tematycznych, sportowych i innych. Stwarza możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez kursy, szkolenia, a także udział w projektach unijnych. Korzyści dla zaangażowanych uczniów są ogromne! - podkreślają władze Kobylina.

 

Spotkanie było także okazją do omówienia osiągnięć kobylińskich uczniów w konkursach organizowanych przez Ochotnicze Hufce Pracy

 

Zaznaczyć należy, iż mimo panującej pandemii młodzież kobylińskiej branżówki z chęcią i dużym zaangażowaniem brała udział w konkursach online zaproponowanych przez krotoszyński hufiec – wskazują przedstawiciele kobylińskich władz.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE